У Сумах невідомі жорстоко побили представника «Батьківщини»

У Сумах невідомі битами жорстоко побили депутата Сумської міської ради, члена фракції ВО «Батьківщина» В’ячеслава Калініченка.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку.

За словами дружини В’ячеслава Калініченка, подія сталася 14 травня близько 22:30 біля під’їду будинку, у якому він мешкає. На депутата напали двоє чоловіків і без пояснень почали бити його, після чого зникли. У «батьківщинівця» медики діагностували закриту черепно-мозкову травму, забиту рану тім’яної частини голови, перелом пальця правої кисті.

В’ячеслав Калініченко не має змоги коментувати причини нападу через стан здоров’я.

За словами очільника Сумського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Олександра Лисенка, не виключено, що напад на депутата здійснили через його політичну позицію та всієї команди «Батьківщина» на Сумщині.

За фактом події правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження за статтею «Хуліганство». Хід розслідування під особистий контроль узяв начальник Головного управління Національної поліції України в області. Наразі з’ясовують можливі мотиви нападу та встановлюють осіб, які вчинили напад.

Депутати скликали позачергову сесію Сумської міської ради, щоб звернутися до міністра внутрішніх справ та Президента України щодо ситуації в місті та дій окремих осіб, які перешкоджають діяльності органу місцевого самоврядування.

Нагадаємо, на Сумщині було здійснено кілька нападів на представників ВО «Батьківщина», які до цього часу не розкриті правоохоронними органами. Ідеться, зокрема, про напад на депутата міськради Євгена Скоробагатського, спалення автомобілів першого заступника міського голови Володимира Войтенка та депутата Сумської обласної ради Юрія Клименка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова