У Києві переобрали голову міської організації «Батьківщини молодої»

29 березня у Києві відбулася звітно-виборна конференція Київської міської громадської організації «Батьківщина молода», під час якої активісти обрали нове керівництво осередку та затвердили план роботи на наступні два роки.

Очільник Київської міської організації Олексій Захарченко прозвітував про виконану роботу.

«Я дуже вдячний команді Київської «Батьківщини молодої» за ці два роки активної жертовної роботи задля розвитку організації та молодіжної політики. Це були непрості роки, але спільними зусиллями нам вдалося показати хороший результат. За 2015-2016 роки ми провели 282 заходи, три кандидати від «Батьківщини молодої» взяли участь у виборах до Київради, а до організації долучилося 48 нових членів. Дякую за це кожному члену нашої команди», – сказав Олексій Захарченко.

БМ

Заслухавши звіт, делегати вдруге довірили очолити Київську міську організацію «Батьківщини молодої» Олексію Захарченку та обрали його головою.

Зі свого боку лідер «Батьківщини молодої» Сергій Митрофанський відзначив позитивні результати роботи столичного осередку.

«Сьогодні Київська міська організація «Батьківщини молодої» є, як ніколи, потужною. Перше місце в системі рейтингового оцінювання роботи організації по всій країні лише підтверджує цей факт. І, безперечно, заслуга в розвитку осередку належить її очільнику та усій команді», – наголосив  Сергій Митрофанський.

Після цього голова «Батьківщини молодої» вручив членам київської організації членські квитки нового зразка.

бм2

Заступник голови столичного осередку «Батьківщини молодої» Юлія Ганюк зазначила, що найкращим показником ефективної роботи організації є систематичне зростання команди.

«Саме це було одним із пріоритетних напрямків роботи Київської міської організації протягом останніх двох років, що в результаті й посприяло створенню районних осередків. Проте це ще не межа. Можливостей для росту безліч, тому ми оновленою та значно посиленою командою продовжуватимемо плідно працювати й досягати нових цілей», – наголосила Юлія Ганюк.

БМ1

Учасники конференції обговорили подальший план розвитку Київської міської організації «Батьківщини молодої» та обрали нові керівні органи.

Членами Бюро організації було обрано Олексія Захарченка, Юлію Ганюк, Геннадія Кірію, Богдана Баранцова, Валентина Шукалевича, Юлію Пасєку та Олександра Фурсу, а членами контрольно-ревізійної комісії обрали Олександра Афанасьєва, Миколу Іванова та Артема Дорофеєва.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова