У Чернівцях представниця «Батьківщини» взяла участь у науковій конференції політологів

Радник голови Чернівецької обласної ради, керівник фракції ВО «Батьківщина» в облраді Альона Гливко взяла участь у відкритті 7-ї Міжнародної наукової конференції «Розвиток політичної науки: європейські практики та національні перспективи».

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина», на конференції обговорювали, як на практиці застосовувати політичну науку.

1

«У час формування держави Україна – а це формування ще не завершилося – особлива відповідальність лежить на політологах, адже саме вони формують рівень політичної культури в державі, а відтак і саму державну систему», – сказала Альона Гливко.

Учасники конференції зійшлися на тому, що завдання політологів полягає в прогнозуванні політичного майбутнього країни, а також у допомозі вирішувати на державному рівні назрілі питання.

«Без аналізу, порад та прогнозів експертів доволі складно зрозуміти, куди рухатися, зокрема нашій країні, особливо в період інформаційної війни, протистояння російській агресії», – наголосили учасники заходу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова