У Чернівцях «Батьківщина» привітала підопічних фонду «Взаєморозуміння і толерантність»

Депутат-«батьківщинівець» Чернівецької міськради Роман Гаїна привітав представниць і підопічних громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» з 8-м Березня.

Про це повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина».

«Надзвичайно пізнавальним і позитивним було спілкування з цими людьми, – каже Роман Гаїна. – Це була насправді унікальна нагода почути наживо, з перших вуст розповіді про життя цих чудових людей, котрі розбудовували нашу державу у важкі повоєнні роки. Усім було важко, а жінкам – і поготів. Але саме завдяки їх мужності маємо сьогодні Україну».

3

Фонд «Взаєморозуміння і примирення» вже понад 9 років працює над проблемами захисту соціальних, економічних, культурних та інших законних інтересів осіб, які постраждали від націонал-соціалізму під час Другої світової війни, ветеранів і жертв війни, військових конфліктів і тоталітарних режимів.

Чернівецький осередок фонду здійснює соціальну підтримку майже півтори сотні самотніх, малозабезпечених, соціально незахищених жертв нацизму та колишніх радянських військовополонених, займається збереженням історичної пам’яті про них.

У Чернівцях відділення фонду «Взаєморозуміння і толерантність» видало дві збірки спогадів 60-ти колишніх жертв нацизму «Пам’ять про війну єднає», долучилося до створення документального фільму з відеоінтерв’ю цих людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова