У Черкасах партійці вшанували пам’ять учасників збройних конфліктів

Черкаські «батьківщинівці» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Як повідомляє прес-служба Черкаського обласного партосередку, партійці разом із ветеранами, членами громадських організацій воїнів-афганців та учасниками АТО зібралися біля пам’ятника на площі Слави, де відбувся мітинг-реквієм.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання військовиків, які загинули в збройних конфліктах, та поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Міський голова Черкас, голова Черкаської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко наголосив, що афганська війна була однією з найжорстокіших.

8_211

«З усіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, її тінь торкнулася майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на афганській землі, і тих, хто чекав удома повернення своїх синів, чоловіків, батьків та друзів. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих. Ми схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою», – зазначив Черкаський міський голова від «Батьківщини».

За словами Анатолія Бондаренка, міська влада Черкас сприятиме закінченню робіт зі зведення меморіального комплексу поблизу пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам.

Під час заходу відзнаки «Холодний яр» вручили учасникам АТО та ветеранам-афганцям.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова