Тернопільське обласне бюро підтримало рішення про виключення з партії депутатів міськради

30 березня відбулося засідання бюро Тернопільської обласної парторганізації, яке підтримало рішення про виключення з партії депутатів міськради.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, члени бюро заслухали голову Тернопільської міської організації Миколу Сліпченка й одноголосно  підтримали рішення бюро міської організації, засідання якого відбулося 28 березня.

Обласним бюро було прийтято рішення – звернутися до Політради партії з проханням: виключити з партії Андрія Артимовича, який є депутатом Тернопільської міської ради і членом бюро обласної організації. Також проголосували за підтримку рішення бюро міської парторганізації, яка запропонувала депутатам міської ради Шоломейчук Н.В., Поврознику П.І. та Артимовичу А.І. добровільно здати депутатські мандати. В разі, якщо депутати відмовляться, партія буде ініціювати процедуру їх відкликання.

За підтримку рішення про проект генплану Тернополя, яке суперечило позиції партї та громадськості й було прийняте з порушенням чинного законодавства, було вирішено виключити з партії трьох депутатів і запропонувати їм здати депутатські мандати.

Очільник обласної парторганізації Василь Деревляний заявив, що не можна допустити, аби таке зрадницьке голосування вплинуло на репутацію партії. Тому, якщо згадані депутати не здадуть своїх мандатів, то партія змушена ініціювати процедуру їх відкликання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова