Тернопільська облрада вимагає відставки уряду й позачергових виборів

3 березня Тернопільська обласна рада ухвалила рішення, в якому визнає дії керівництва країни такими, що суперечать інтересам Української держави та українського народу.

Як повідомляє прес-служба Тернопільського обласного партосередку, фракція «Батьківщина» в обласній раді виступила співініціатором такого звернення до влади, а перший заступник голови облради, очільник Тернопільської обласної парторганізації Василь Деревляний виніс це питання на голосування.

«Влада грубо та цинічно нехтує інтересами свого народу. Сформована більшість у Верховній Раді, Кабінеті міністрів України на ділі стали маріонетками в руках кланово-оліргахічних груп. Сьогодні влада нездатна погодитися на добровільне перезавантаження країни. Стіна, збудована клановими політиками між нею та народом, є нездоланним муром», – ідеться у зверненні Тернопільської облради до Президента, уряду та керівників усіх парламентських фракцій.

У документі тернопільські депутати також нагадали, що вже неодноразово зверталися до центральної влади з приводу необґрунтованих «драконівських» тарифів на комунальні послуги, щодо вирішення важливих питань в аграрній галузі (зокрема продовження мораторію на продаж с\г землі на 10 років), але так жодного разу не були почуті представниками держави.

Навівши перелік обґрунтованих звинувачень на адресу Президента, Кабміну та парламентської більшості, Тернопільська облрада заявила про необхідність перевиборів в Україні.

«Заяви, що дострокові вибори не можна проводити, бо в країні йде війна, які поширюються через підконтрольні засоби масової інформації, є нічим іншим, як проявом страху збанкрутілих політиків у владі перед змінами, які принесуть дострокові вибори в Україні. Тернопільська облрада вважає, що єдиним виходом з цієї загрозливої ситуації для України та українського народу є дострокові вибори Верховної Ради, а в подальшому і Президента України, які мають відбутися вже цього року», – переконана більшість депутатів Тернопільській обласної ради, яка представляє позицію місцевих громад.

У прес-службі Тернопільського обласного партосередку ВО «Батьківщина» зазначають: щойно депутати завершили голосування за звернення, як розпочалася термінова евакуація з будівлі обласної ради через анонімний дзвінок з попередженням про замінування. Після огляду приміщень ради правоохоронці запевнили депутатів, що повідомлення про замінування було фальшивим.

У кулуарах ради активно обговорювали, що «замінування» мало зірвати роботу сесії облради, щоб не допустити ухвалення звернення до керівництва країни.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова