Сумська міськрада підтримала учасників блокади та засудила дії влади

Сумський міський голова, представник «Батьківщини» Олександр Лисенко терміново скликав сесію міськради, на якій депутати засудили силові методи влади та закликали керівництво країни докласти максимальних зусиль для мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Депутати та громадськість Сумщини вимагають забезпечити оперативне проведення всебічного та об’єктивного розслідування подій, що сталися 13 березня 2017 року в Кривому Торці, звільнити затриманих учасників блокади торгівлі з окупованими територіями та законодавчо визнати російську агресію проти України війною, ухвалити закон про тимчасово окуповану територію Донбасу.

Громадськість також вимагає від Сумської обласної ради ухвалити аналогічне рішення. У зв’язку з цим активісти запалили шини на центральному майдані обласного центру та напнули наметове містечко.

Напередодні керівництво області проігнорувало ініціативу військовиків скликати сесію Сумської обласної ради. На засідання не з’явилися депутати від БПП, «Опозиційного блоку», «Волі народу» та «Свободи».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова