Сергій Соболєв: «Батьківщина» виступає за монетизацію субсидій

4 лютого під час візиту до Запорізької області народний депутат України, заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв наголосив на абсурдності нинішньої політики уряду в питанні надання субсидій.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку.

«Субсидії від самого початку вводилися як інструмент енергозбереження. Але в наших реаліях цей важіль не працює. Програми з утеплення будинків, встановлення економних котлів сьогодні де-факто зупинені. Встановлення нових вікон впало в рази. Населення стимулюють не до енергозбереження, а до подальшого паразитування на субсидіях», – заявив Сергій Соболєв і додав, що уряд планує поступово зменшувати нормативи й соціальну складову, на яку поширюватиметься субсидія.

IMG_20170204_144755

«Поступово зменшиться пільгова квадратура житлової площі на одного мешканця й нормативи газу, що виділяються на цю площу», – уточнив політик.

За словами Сергія Соболєва, парламентська фракція «Батьківщина» вже підготувала законопроект про монетизацію субсидій, згідно з яким допомогу надаватимуть населенню у готівковій формі, а не у вигляді списання витрат олігархічним компаніям.

«Тоді українці зможуть самі вирішувати, чи купувати на ці кошти додатковий газ, чи спрямовувати їх на утеплення будинків», – наголосив представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова