Сергій Соболєв агітував на Запоріжжі за референдум проти продажу землі

«Батьківщина» не дозволить владі перетворити сільських трударів на жебраків, продавши їхню землю.

Про це заступник голови парламентської фракції «Батьківщини» заявив 18 квітня на прес-конференції у Бердянську на Запоріжжі.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку, парламентарій ознайомив журналістів і громадськість Північного Приазов’я з підготовкою до зборів ініціативної групи з проведення референдуму проти продажу землі сільськогосподарського призначення. Так, у Запорізькій області в ініціативну групу вже зголосилися увійти 314 громадян.

Сергій Соболєв наголосив, що підготовка до референдуму триває попри тиск влади як у центрі, так і на місцях.

sobol_berd

«Кричущий факт, коли на родину президента Асоціації фермерів України Івана Томича чиниться тиск через інспіроване ДТП за участю його сина. На Запоріжжі ми маємо підтверджені факти тиску на активних фермерів, які розпочали агітацію за референдум на місцях. Ми очікуємо посилення цього тиску, особливо зважаючи на кримінальні справи, порушені проти керівництва обласної адміністрації за фактом розкрадання тисяч гектарів земель», – зазначив народний депутат від «Батьківщини».

Сергій Соболєв підкреслив, що «батьківщинівці» мають намір з максимальною продуктивністю використати перерву в пленарних засіданнях Верховної Ради, доносячи до жителів України правду про злочинні наміри влади щодо розпродажу українських чорноземів.

«Протягом трьох днів перебування у Запорізькій області я зустрівся з жителями Гуляйпільського, Бердянського та Чернігівського районів. Усюди є підтримка продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель, оскільки селяни впевнені: відкриття ринку землі сьогодні перетвориться на справжній грабунок», – сказав Сергій Соболєв і додав, що «Батьківщина» не дозволить перетворити сільських трударів на жебраків.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова