Рівненська облрада ухвалила звернення до влади про скасування абонплати за газ

З ініціативи демократичних фракцій, зокрема ВО «Батьківщина», 5 квітня відбулося позачергове засідання Рівненської обласної ради, на якому ухвалили звернення до керівництва країни з приводу необґрунтованого встановлення абонплати для населення за користування газорозподільними мережами.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

«Усе, що робить НКРЕКП, суперечить здоровому глузду. Чиновники, які ніколи не жили в сільській глибинці й не знають реального життя, мають нарешті почути голос народу», – зазначив під час виступу голова фракції ВО «Батьківщина» Микола Кучерук і закликав колег підтримати документ, ініційований «батьківщинівцями».

Депутати Рівненської облради дослухалися до представника «Батьківщини» й, внісши до звернення низку пропозицій, проголосували за нього.

У кінцевому варіанті документа облрада вимагає від Президента України й Кабінету міністрів вжити заходів для скасування необґрунтованого рішення НКРЕКП від 28 березня, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання.

Депутати Рівненщини також вимагають звільнити членів НКРЕКП, причетних до запровадження грабіжницької абонплати, й провести всебічне розслідування.

Фракції БПП та «Конкретні справи» майже в повному складі проігнорували позачергове засідання Рівненської облради.

На Рівненщині з ініціативи фракцій «Батьківщина» рішення про необхідність скасувати абонплату за газ також ухвалили Здолбунівська, Костопільська й Демидівська районні ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова