Рівненська «Батьківщина» виступає за негайне реформування сфери ЖКГ

Екс-міністр ЖКГ України Олексій Кучеренко став гостем форуму з питань житлово-комунального господарства, який з ініціативи «Батьківщини» відбувся в Рівному.

Як повідомляє прес-служба Рівненського обласного партійного осередку, на захід прибули голови місцевих ОСББ, чиновники та прості люди.

IMG_4666

За словами Олексія Кучеренка, вплинути на ситуацію зі зростанням тарифів в Україні може лише одна людина – Президент України.

«Він нічого не робить, бо передусім це бізнесмен, а не гарант (Конституції – Ред.). У нас енергоринок країни коштує 400 мільярдів гривень. І цими коштами оперує кілька сімей – Григоришин, Коломойський, Суркіс, Фірташ. Вони жодним чином не зацікавленні у зниженні тарифів, щоб не втратити свої надприбутки. Ці бізнесмени реально ведуть країну до колапсу, а нинішня влада їм лише підігрує. Для чого Президент створив НКРЕП? Навіщо Яценюк забрав у регіонів право встановлювати тарифи? Щоб одноосібно впливати на них!» – наголосив екс-міністр ЖКГ.

Він вважає, що формувати тарифну політику слід з огляду на місцеві реалії.

«Для цього потрібно надати таке право місцевим радам. Керівники ж держави запровадили систему субсидій, яка начебто знімає з людей фінансове навантаження, проте загальної проблеми не вирішує», – додав експерт.

Рівняни засипали Олексія Кучеренка запитаннями. Цікавилися, чому не можна в односторонньому порядку відмовитися від централізованого опалення й переходити на індивідуальне, чому підприємці повинні сплачувати стовідсотковий аванс «Рівнеобленерго» за ще не спожиту електроенергію, чому досі немає державного стандарту на виготовлення гігакалорії тепла?

Підсумовуючи дискусію, в.о. голови Рівненської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Галина Кульчинська зазначила, що всі зауваження та запитання людей буде оформлено в резолюцію форуму, яку направлять керівникам держави, депутатам фракції «Батьківщина» у Верховній Раді для вжиття невідкладних заходів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова