Партійці Волині вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні

Активісти Волинської обласної парторганізації взяли активну участь у заходах, що відбулися в містах і райцентрах з нагоди Дня Перемоги.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку «Батьківщини», під час жалобних богослужінь партійці помолилися за упокій загиблих земляків – військовослужбовців та мирних жителів, а також українських патріотів, які віддали життя, відстоюючи незалежність України на Донбасі.

«8 та 9 травня – не просто пам’ятні дати в календарі. Це час, коли ми з особливою вдячністю згадуємо тих, хто відстоював свободу нашої Батьківщини не шкодуючи ані сил, ані життя. З почуттям глибокої поваги ми схиляємо голови перед сивочолими ветеранами за їх самовідданий подвиг – визволення рідної землі від ворожої навали», – сказав в. о. голови Волинської обласної «Батьківщини» Валерій Бондарук.

Партійці Луцька поклали квіти до міського Меморіалу слави. У Ковелі міський голова, член бюро обласної парторганізації Олег Кіндер разом із депутатами фракції «Батьківщина» взяли участь у мітингу-реквіємі «Уклін живим. Загиблим – слава», що відбувся біля пам’ятника жертвам Другої світової війни.

Партійці Ратнівського районного партосередку помолилися за упокій загиблих вояків УПА.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова