Партійці Києва протестували проти запровадження абонплати за газ

10 квітня «батьківщинівці» Києва, члени профспілок та інших політичних сил з 9-ї години перекрили вулицю перед будівлею Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Вони вимагали скасувати абонплату за газ, введену з 1 квітня.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації ВО «Батьківщина».

Учасники мітингу скандували «Вовка геть!», вимагаючи відставки керівника НКРЕКП Дмитра Вовка.

За словами голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Володимира Бондаренка, представники газопостачальних компаній спершу затягували процес встановлення лічильників, а потім почали ставити лічильники значно більшої потужності, ніж потрібно, які дають можливість пропустити 4000 кубів газу на місяць.

IMG_2631

«Для чого це робилося? Пізніше з’ясувалося, що Вовк вніс пропозицію про абонплату за газ. Таким чином, кожна людина, в якої стоїть цей лічильник, повинна платити не за кількість спожитого газу, а за обсяг, який може пропустити лічильник! Тож плата одразу зростала в декілька разів!» – обурився Володимир Бондаренко.

Депутат Київради від «Батьківщини» Юрій Дідовець вважає, що влада злякалася, а тому призупинила запровадження абонплати за газ.

«Нас не влаштовує така ситуація. Ми вимагаємо скасувати це ганебне й незаконне рішення. Друге, ми вимагаємо звільнити пана Вовка з посади голови НКРЕКП, оскільки під його керівництвом її не можна назвати національною комісією. Скоріше це якась кишенькова чи олігархічна комісія!» – сказав під час виступу Юрій Дідовець.

За 2 години від початку мітингу стало відомо, що Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг скасувала своє рішення про запровадження абонплати за газ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова