Партійці ініціювали розв’язання транспортної проблеми в Кропивницькому

Депутати Кропивницької міської ради з фракції «Батьківщина» ініціювали й провели громадські слухання щодо поліпшення транспортного забезпечення в обласному центрі.

За інформацією прес-служби Кіровоградської обласної парторганізації, близько трьох сотень кропивничан з різних мікрорайонів міста зібралися, аби обговорити транспортне питання, а також заявити свої вимоги до міської влади. Містяни вважають за потрібне впорядкувати пасажироперевезення та закупити великогабаритний громадський транспорт для сполучення з найвіддаленішими від центру вулицями.

Участь у слуханнях взяли «батьківщинівці» на чолі з головою фракції «Батьківщина» в міськраді Кропивницького Олександром Цертієм.

«Нині найважливіше питання для Кропивницького – питання транспортного сполучення, – наголосив у виступі перед громадою депутат від «Батьківщини» Дмитро Терзов. – Ситуація – критична. Зараз я готую депутатський запит до міської влади з вимогою в найближчий час виділити кошти на купівлю ведикогабаритних автобусів. Необхідно, щоб ці автобуси стояли саме на балансі комунального підприємства. Громада має право контролювати якість перевезень».

Під час громадських слухань партійці розпочали збір підписів під зверненням до міської влади.

«Наше завдання – зібрати як мінімум тисячу підписів, – сказав голова фракції «Батьківщина» Олександр Цертій. – Якщо керівництво в міській раді не чує депутатів, тоді має почути голос громади».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова