Партійці Черкащини зібрали допомогу жителям Авдіївки

У кожному районі Черкаської області «батьківщинівці» долучилися до надання гуманітарної допомоги мирним жителям Авдіївки, які через бойові дії опинилися в скрутному становищі.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, в Черкасах за дорученням міського голови, керівника обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка збір допомоги для мешканців Авдіївки проведено в оперативному режимі.

За добу вдалося зібрати більше 300 кілограмів речей першої необхідності та продуктів, серед яких – теплий одяг, ковдри, разовий посуд, чай, кава, сірники, свічки, продукти харчування тривалого зберігання та предмети гігієни.

На заклик про допомогу відгукнулися колективи практично всіх міських комунальних підприємств, медичних, дитячих дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл, департаментів Черкаської міської ради.

«Біда нікого не лишила байдужим. Сподіваюся, що наша допомога мешканцям Авдіївки буде корисною та своєчасною. Такими акціями ми ще раз доводимо, що Україна – єдина й неподільна», – наголосив Анатолій Бондаренко.

Благодійну акцію підтримали також «батьківщинівці» села Геронимівки Черкаського району. Вони зібрали теплий одяг і понад 3 тисячі гривень.

Зібрані речі та продукти харчування партійці передали координаторам, які акумулювали допомогу з усіх куточків Черкащини, аби централізовано відправити вантаж до Авдіївки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова