Олег Радковський: Виборці підтримали реформи, які пропонує «Батьківщина»

Лідер партійців Одещини Олег Радковський провів нараду з новообраними депутатами Яськівської сільської громади та привітав їх з перемогою на виборах, що відбулися 30 квітня.

Як повідомляє прес-служба Одеського обласного партосередку, впевнену перемогу в Яськівській громаді Біляївського району здобула «Батьківщина», діставши вісім із 26 депутатських мандатів.

22_

Олег Радковський, вітаючи однопартійців, наголосив, що здобутий на виборах результат свідчить про підтримку українцями реформ, які пропонує партія ВО «Батьківщина».

«Наше головне завдання – збереження сіл та селищ, розвиток інфраструктури та недопущення закриття шкіл і лікарень. Упевнений, що завдяки спільній роботі депутатів від «Батьківщини» всіх рівнів вдасться покращити рівень життя населення та зберегти українське село», – зазначив очільник Одеської обласної «Батьківщини» Олег Радковський.

За результатами виборів в об’єднаних територіальних громадах (11 і 18 грудня 2016 року, а також 30 квітня 2017 року) «Батьківщина» в Одеській області отримала близько 38 відсотків голосів, відданих за кандидатів від політичних партій. Це є найкращим результатом серед усіх політсил.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова