Одеська «Батьківщина» відкрила комп’ютерні курси для літніх людей

В офісі Приморської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Одеси партійці відкрили комп’ютерні курси для літніх людей.

Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної «Батьківщини».

За словами керівника Одеського міського партосередку Леоніда Шимона, курси дадуть змогу літнім людям отримати базові навички роботи з комп’ютером.

vlcsnap-2017-03-15-04h03m04s98

«Зараз у сучасному світі, коли в кожного є комп’ютер чи смартфон, люди старшого покоління не мають жодних навичок роботи з такими пристроями. Тому наша команда, розуміючи проблему, вирішила відкрити комп’ютерні курси, які проходитимуть безкоштовно й відкриті для всіх бажаючих», – розповів Леонід Шимон.

Активісти «Батьківщини», проводячи зустрічі з городянами в усіх районах Одеси, неодноразово чули від літніх людей про бажання отримати навички роботи з комп’ютером.

«Наша головна мета – допомогти одеситам похилого віку здобути нові знання. Для нашого міста це перший такий досвід. Завдяки навчанням городяни зможуть знаходити в Інтернеті потрібну інформацію, спілкуватися з друзями та рідними в соціальних мережах, відправляти електронні листи», – сказав очільник Одеського міського партосередку ВО «Батьківщина» Леонід Шимон.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова