На Житомирщині головою райради обрали представника «Батьківщини»

16 травня депутати Андрушівської районної ради, що на Житомирщині, більшістю голосів обрали головою самоврядного органу лідера місцевих «батьківщинівців» Олександра Осадчука.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина», очільник партійців Житомирщини Анжеліка Лабунська привітала Олександра Осадчука з обранням на посаду голови райради та побажала йому витримки, поваги людей та кропіткої, наполегливої праці на користь громади Андрушівщини.

«Голосування депутатів Андрушівської районної ради – це не тільки нова важлива політична перемога «Батьківщини» на теренах Житомирської області, але й довіра депутатів-членів інших партій до «Батьківщини», які розуміють, що тільки об’єднання демократичних сил може змінити ситуацію в Україні, покращити життя людей», – заявила Анжеліка Лабунська.

Зі свого боку Олександр Осадчук подякував голові обласного партосередку за підтримку та зазначив, що зробить усе від нього залежне, аби протистояти тим процесам, які погіршують добробут людей, пообіцяв розвивати місцеве самоврядування та покращувати соціально-економічне становище регіону.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова