На Запоріжжі Олександра Кужель поспілкувалася з педагогами

Так звані реформи нової влади спрямовані на знищення села.

Про це 9 березня заявила народний депутат України Олександра Кужель на зустрічі з учителями Великобілозерського району Запорізької області.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина», Олександра Кужель прибула в один із найпотужніших аграрних районів Південного Сходу України, щоб поспілкуватися з людьми.

Протягом дня народний депутат від «Батьківщини» провела зустрічі не тільки з педагогами, але й з лікарями, учасниками АТО, депутатами районної ради.

Звертаючись до місцевих учителів, які зібрались у навчально-виховному комплексі №1, Олександра Кужель наголосила, що псевдореформи нової влади здійснюються під фальшивими гаслами «децентралізації», але насправді спрямовані на знищення малих сіл і вивільнення сільськогосподарських угідь для скупівлі за безцінь.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA«Кінцева мета «децентралізації» – дешевий український чорнозем. Сьогодні влада робить усе, щоб перекласти відповідальність за знищення сільських шкіл, дитсадків і лікарень на місцевий рівень. Саме голови й депутати новостворених об’єднаних громад змушені будуть приймати рішення про ліквідацію цієї первинної ланки, оскільки не будуть спроможні її утримувати. Зникне школа і ФАП, зникне й саме село, виїдуть люди. А землі скуплять за безцінь багатії-латифундисти», – сказала народний депутат.

Представниця «Батьківщини» запевнила освітян, що парламентська фракція на чолі з Юлією Тимошенко не дасть владі перекласти на місцеві громади утримання шкіл і ФАПів без належного фінансового забезпечення.

«Тільки принцип «повноваження, підкріплені грошима» дасть змогу дрібним населеним пунктам з упевненістю дивитися в майбутнє. І ми не відступимося від нього, а тому плани влади знелюдніти село зазнають фіаско», – підсумувала Олександра Кужель.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова