На Закарпатті «Батьківщина» підтримала зміни до порядку надання адресної допомоги

Депутати від «Батьківщини» в Мукачівській райраді Андрій Данканич, Павло Дешко та Василь Симодейко підтримали внесення змін до програми «Турбота», яка передбачає надання адресної матеріальної допомоги мешканцям району.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної партійної організації.

За словами «батьківщинівців», відтепер у рамках програми «Турбота» на 2017 рік визначати розмір та приймати рішення про надання адресної допомоги зможуть депутати. Таким правом також наділені голова Мукачівської РДА та голова Мукачівської райради.

Загальну суму в розмірі 500 тисяч гривень розподілили на всіх депутатів відповідно до кількості мешканців у виборчому окрузі.

Жителям тих населених пунктів, які не мають свого представника в райраді, або постраждали внаслідок стихійного лиха чи пожежі, допомогу визначатиме профільна депутатська комісія.

Кожен пакет документів розглядатимуть на засіданні профільної депутатської комісії та затверджуватимуть рішенням сесії.

Механізм виплати допомоги не змінився: після затвердження сесії Мукачівської райради рішення виконуватиме управлінням соцзахисту населення. Виплата здійснюється поштовим переказом через відділення поштового зв’язку або через банківські установи на рахунок, вказаний у довідці про банківські реквізити заявника.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова