На Хмельниччині «батьківщинівці» допомогли впорядкувати пам’ятник

На Хмельниччині за ініціативою Старосинявської районної парторганізації ВО «Батьківщина» в селі Дашківці відбулася визначна подія – перенесено та вдруге відкрито пам’ятник воїнам, що загинули в Другій світовій війні.

Відтепер монумент знаходиться на території місцевого храму Олександра Невського в центрі села, інформує прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина».

«Місце, на якому було встановлено пам’ятник на початку 70-х років, нині виявилося околицею населеного пункту. Люди звернулися до нас із проханням допомогти у вирішенні юридичних та організаційних питань для перенесення пам’ятника у гідне місце – центр села», – розповів голова Старосинявського районного партосередку, депутат-«батьківщинівець» Микола Маліновський.

Він також повідомив, що перенести споруду допомогли орендарі земельних паїв, яких мобілізували партійці.

«Захід відбувся урочисто: громада села зібралася біля храму, щоб віддати шану загиблим у роки війни – з покладанням квітів та спільною молитвою», – сказав Микола Маліновський і зауважив, що актив парторганізації постійно приділяє увагу збереженню пам’ятних знаків героям, котрі віддали життя, захищаючи Батьківщину.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова