На Волині «батьківщинівці» готові до місцевих виборів

На конференціях Ковельської, Ратнівської, Луцької та Любомльської районних парторганізацій, що на Волині, висунуто кандидатами в депутати п’яти новостворених ОТГ близько 90 партійців.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації.

«Нам є з чим прийти до людей, адже позиція депутатських фракцій «Батьківщини» в місцевих радах чітка й однозначна – відстоювати права людей на якісні медичні та освітні послуги, сприяти розвитку одноосібних селянських господарств, захищати фермерів і малих землевласників від рейдерських атак. Вибудувано чітку депутатська вертикаль, завдяки якій проблеми з глибинки можна донести до сесійної зали парламенту. Скрізь маємо чимало активних ініціативних партійців, які готові поборотися за представницький мандат», – сказав в. о. голови Волинського обласного партосередку «Батьківщини» Валерій Бондарук.

За його словами, представники «Батьківщини» –В’ячеслав Католик та Сергій Віннічук, які очолили Зимненську ОТГ Володимир-Волинського району та Шацьку ОТГ,  мають досвід роботи з грантовими проектами, залучають іноземні інвестиції для розвитку своїх населених пунктів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова