На виборах Запорізька «Батьківщина» випередила провладні політичні сили

За підсумками виборів до об’єднаних громад, що відбулися 30 квітня, кількість депутатів, обраних від територіальних осередків «Батьківщини», удвічі перевищила результати політичних сил, підконтрольних Банковій.

Про це заявив голова Запорізької обласної організації ВО «Батьківщина» Олександр Старух, повідомляє прес-служба регіонального партосередку.

«Голоси, сумарно набрані провладними політичними силами, є майже вдвічі меншими за результат «Батьківщини». Це підтверджує високий рівень довіри до нашої політичної сили, а також демонструє повне розчарування діями влади», – зазначив очільник «Батьківщини» на Запоріжжі.

Нагадаємо, в 11-ти об’єднаних громадах, де відбулися вибори голів і депутатів, «Батьківщина» отримала 25 депутатських мандатів. Натомість партія БПП «Солідарність» виборола тільки 8 місць, а підконтрольні Банковій проекти, зокрема Аграрна партія та «Відродження», отримали 3 та 4 мандати відповідно.

Олександр Старух наголосив, що «Блоку Петра Порошенка» не вдасться маніпулювати свідомістю громадян, записуючи до свого активу самовисуванців, як це було під час попередніх турів виборів до об’єднаних громад.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова