На Тернопільщині «батьківщинівці» поздоровили однопартійця з 89-річчям

Партійці Тернопільщини привітали активіста «Батьківщини» Степана Зварич з 89-річчям. Справжнім сюрпризом для іменинника став візит однопартійців, які в день народження приїхали до нього додому в село Великий Глибочок Тернопільського району.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

«Степан Степанович був радий нашому візиту, а ще більше зрадів привітанню Юлії Володимирівни, яке вона адресувала йому. Степан Зварич дуже поважна людина, вірний партієць «Батьківщини» й патріот свого краю та України”, – розповів член бюро Тернопільського районного партосередку, односельчанин іменинника Василь Івасечко.

Окрім листівки-привітання від голови партії Юлії Тимошенко, «батьківщинівці» передали Степану Зваричу тритомне видання Володимира Сергійчука про Степана Бандеру.

DSC01646

У Тернопільській «Батьківщині» зазначають, що Степан Зварич є членом партії з 2002 року, був учасником Тернопільського Євромайдану. Чоловік ніколи не залишався осторонь політичних та революційних процесів у державі. Його небайдужість та патріотизм успадкував єдиний внук Андрій (позивний «Світляк»), який у перші дні війни на Сході добровольцем пішов на фронт і загинув 2014 року.

Ця втрата підкосила Степана Зварича, але чоловік не опустив рук і, незважаючи на поважний вік, бере активну участь у діяльності як районної, так і обласної партійної організації – своєю твердою позицією він надихає багатьох.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова