На Тернопільщині «Батьківщина» провела акцію проти запровадження абонплати за газ

Активісти Підволочиської «Батьківщини», що на Тернопільщині, розпочали роз’яснювальну кампанію серед місцевих жителів, щоб розвінчати підступне рішення НКРЕКП від 28 березня про запровадження абонплати за користування газом.

Як повідомляє прес-служба обласного партійного осередку, партійці Підволочиська виставили інформаційний плакат та намет у центрі міста.

«Це рішення болюче вдарить насамперед по простих громадянах, які економно споживають газ. Найбільше постраждають ті абоненти, котрі сезонно користуються газом, наприклад, використовують його тільки влітку на дачі. Також постраждають ті люди, що мало споживають газу, не мають лічильників, проте на площі яких багато прописаних. У них плата може зрости у два, а то у три рази», – зазначив голова Підволочиської районної парторганізації Микола Скуйбіда.

За його словами, найцинічніше в новому «податку на повітря» те, що на абонплату не поширюється система субсидій. Окрім того, в сільській місцевості більшість газопроводів побудовано за власні кошти селян.

Нагадаємо, згідно з рішенням НКРЕКП, з 1 квітня українці будуть вимушені платити щомісяця абонентську плату за підключення до системи газопостачання незалежно від фактичного обсягу споживання газу. У «Батьківщині» переконані, що такий платіж не має жодного економічного обґрунтування.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова