На Рівненщині місцеві депутати скликають позачергові сесії

З ініціативи фракцій ВО «Батьківщина» у міських і районних радах Рівненщини триває збір підписів за проведення позачергових сесій для прийняття звернення до керівництва держави щодо скасування рішення НКРЕКП про встановлення абонплати за газ.

Як повідомляє прес-служба обласної партійної організації, сесія Рівненської облради відбудеться 5 квітня. 3 квітня відбувся спільний прес-брифінг представників фракцій «Батьківщина», «Свобода» та «Укроп» з приводу скликання позачергової сесії облради.

Изображение 024

«Ми вважаємо, що введенням абонплати за газ НКРЕКП робить все для того, аби «витягнути» кошти з кишень громадян. Від імені обласної ради заявляємо, що приймати такі рішення ніхто не має права. Впевнений, що нас підтримають усі депутати облради», – наголосив очільник фракції «Батьківщина» в облраді Микола Кучерук.

За словами «батьківщинівця», після прийняття цієї постанови він отримав сотні дзвінків від місцевих мешканців з проханням вплинути на рішення НКРЕКП.

Політик додав, що інтереси громади в радах представляють депутати всіх фракцій, тому вони повинні стати на захист наших громадян.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова