На Полтавщині «батьківщинівець» зустрівся з чорнобильцями

Народний депутат України, очільник Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Руслан Богдан днями побував у Гребінці.

Прес-служба обласного партосередку інформує, що на зустріч «батьківщинівця» запросили представники громадської організації «Союз чорнобильців Гребінківщини».

гребінка
За словами Руслана Богдана, зустріч була хвилюючою та емоційною.

«У дні 31-ої річниці Чорнобильської трагедії прикро говорити про те, як виживають постраждалі від неї люди. 31 рік тому вони протистояли невидимому ворогу – радіації, а тепер змушені боротися з іншим ворогом – нинішньою владою, яка поставила їх, справжніх героїв України, фактично за межу існування. Ці люди змушені боротися за те, аби вижити», – сказав Руслан Богдан.

Народний депутат України розповів чорнобильцям Гребінківщини про те, як фракція «Батьківщина» у парламенті відстоює інтереси вразливих верств населення та бореться за гідний соціальний захист людей.

Голова громадської організації, чорнобилець Микола Петренко подякував очільнику «батьківщинівців» Полтавщини за багаторічну допомогу, за те, що він власним коштом спорудив у райцентрі пам’ятник на знак пошани тим, хто загинув через катастрофу в Чорнобилі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова