На Одещині місцеві депутати ухвалили звернення до керівництва держави

З ініціативи фракції «Батьківщина» в Южненській міськраді депутати на черговій сесій одноголосно прийняли звернення до керівництва держави з вимогою скасувати рішення НКРЕКП про встановлення абонентської плати за газ.

Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної парторганізації.

Изображение 032
«Ми вважаємо, що рішення НКРЕКП щодо введення абонплати за газ є ганебним та антинародним. На тлі постійно зростаючої інфляції та цін на житлово-комунальні послуги, падіння курсу національної валюти зазначене рішення – це новий економічний удар по кожній родині. Я вдячний колегам за узгоджену позицію щодо нашого звернення і сподіваюся, що й інші місцеві ради підтримають аналогічні рішення», – наголосив очільник фракції «Батьківщина» Вадим Назаренко.

«Враховуючи, що дії НКРЕКП порушують конституційне право громадян на достатній життєвий рівень для себе, своєї сім’ї, ми, депутати Южненської міськради, за дорученням мешканців нашого міста звертаємося з вимогою негайно скасувати абонентську плату за газ», – ідеться в документі.

Депутати зауважили у зверненні, що відповідно до статті 48 Конституції України кожен громадянин має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова