Южноукраїнські «батьківщинівці» мітингували проти силового розгону учасників блокади Донбасу

В Южноукраїнську Миколаївської області біля місцевого відділу СБУ відбулася акція протесту «батьківщинівців» та громадських активістів у зв’язку з силовим розгоном блокади Торецкого редуту.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», в заході взяли участь близько 50 осіб.

Мітингувальники у виступах висловилися проти розгону учасників блокади окупованих територій і засудили застосування сили проти ветеранів АТО. Учасники акції критикували політику чинної влади, головнокомандувача та керівників силових структур.

юж_акція2

«На мітингу прийнято звернення до Президента України, Верховної Ради й Кабінету міністрів. У ньому містяться вимоги про дотримання Конституції України з боку влади. Так, Верховна Рада має ухвалити закон про окуповані території. Від Кабінету Міністрів вимагаємо рішення про постійну блокаду окупованих територій. Окремий пункт – притягнення до відповідальності міністра внутрішніх справ та заступника начальника Нацполіції», – зазначив депутат Южноукраїнської міської ради від «Батьківщини» Сергій Горностай.

Акція протесту пройшла без ексцесів. Наприкінці мітингу бійці, волонтери та активісти заспівали гімн України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова