На Луганщині «Батьківщина» ініціює ухвалення звернення до керівництва України

На Луганщині голова Білокуракінської «Батьківщини» Юрій Грибенко закликав депутатів Білокуракінської районної ради ухвалити звернення до керівництва країни із вимогою не скасовувати мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Луганського обласного партосередку.

Юрій Грибенко розповів колегам про те, які досягнення торік мав агросектор України: доля сільгосппродукції в експорті країни сягнула 44,8%.

«Навіщо зараз потрібно відкривати ринок землі? Це вигідно лише великим агрохолдингам, фактичними власниками яких є люди, наближені до президента, прем’єр-міністра та деяких депутатів. Вони хочуть забрати в селян землю за безцінь та далі багатіти, залишивши країну напризволяще», – наголосив представник «Батьківщини».

Проект звернення до влади з приводу продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення не набрав необхідної кількості голосів. Шість депутатів були відсутні, а ще сім утрималися від голосування.

«Представникам БПП «Солідарність» та декому з партії «Наш край», мабуть, невигідно, щоб земля залишилася в українського селянина. Інакше я не розумію їх утримання при голосуванні за відповідне звернення. Проте я не залишу це так і на наступну сесію знов винесу рішення про продовження мораторію», – сказав Юрій Грибенко.

Депутат від «Батьківщини» впевнений, що необхідну кількість голосів «за» дадуть ті, хто був відсутній на минулій сесії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова