На Кіровоградщині «Батьківщина» провела мітинг на підтримку земельного референдуму

Устинівський районний партосередок, що на Кіровоградщині, влаштував мітинг проти продажу сільськогосподарської землі. Участь у заході взяли місцеві селяни, фермери, інтелігенція.

За повідомленням прес-служби обласної парторганізації ВО «Батьківщина», громаду збурила інформація про те, що нинішня влада планує після травневих свят розглянути питання про продаж сільгоспугідь і вже з 1 липня запровадити в Україні ринок землі.

Учасники мітингу висловили обурення тим, що влада розпоряджається землею на свій розсуд, не цікавиться думкою з цього приводу дійсних господарів землі – селян. Люди розповідали, як влада підштовхує їх до незаконного продажу паїв. Селяни позбуваються за безцінь своїх наділів через постійне безгрошів’я.

Устинівська громада підтримала ініціативу «Батьківщини», яка разом з Асоціацією фермерів та приватних землевласників взялася провести земельний референдум.

«Потрібно запитати у людей, котрі трудяться на землі, хочуть вони запровадження ринку землі чи ні», – наголосила депутат Устинівської райради від «Батьківщини» Катерина Думчева.

Вона закликала земляків взяти активну участь у референдумі, а до того зробити все можливе, щоб стримати прихований розпродаж земельних паїв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова