На Київщині «батьківщинівці» влаштували зустріч з відомим публіцистом

Депутат Київської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олег Кищук разом з партійцем Григорієм Наконечним організували в селищі Баришівка зустріч із відомим публіцистом Володимиром Гонським.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Олег Кищук подарував школам та закладам культури Баришівського району 50 примірників книжки «Людина і нація. Час воїнів», автором якої є Володимир Гонський.

«Цього дня три роки тому перемогла Революція Гідності. Але до повної перемоги насправді ще далеко. Завдання вчителя – виховати свідомих патріотів своєї держави. А завдання молоді – змінити країну в наступні роки», – наголосив депутат від ВО «Батьківщина».

баришівка майдан

Олег Кищук вважає збереження бібліотечних фондів та їх поповнення патріотичною літературою надважливою справою.

У книжці «Людина і нація. Час воїнів» порушено актуальні для нашого часу теми: про національну ідею як рушій прогресу, про героїв національно-визвольної боротьби, зокрема воїнів УНР, Холодного Яру, УПА, про мову як чинник формування нації, про геноцид українського народу, про політику й політиків, про суть і роль Майдану та Помаранчевої революції.

Володимир Гонський виконав перед баришівцями декілька пісень під гітару та провів бесіду на патріотичні теми. На завершення заходу присутнім продемонстрували фільми про Майдан та Революцію Гідності.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова