На Київщині «Батьківщина» ініціювала флешмоб «Стоп торгівлі з окупованими територіями»

Депутат Київської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олег Кищук разом з партійцями та активістами ГО «Антикорупційний рух «СТОП-корупція» ініціювали проведення флешмобу «Стоп торгівлі з окупованими територіями».

Про це повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Мета флешмобу – активізувати громадськість та разом змусити керівництво країни припинити торгівлю та постачання будь-яких товарів на окуповані території.

флеш моб стоп торговле

«У час, коли українці вмирають на війні з сепаратистами та російським агресором, коли волонтери та пересічні громадяни відають останнє для допомоги солдатам, деякі урядники наживаються, продаючи товари на окуповані райони. Є випадки, коли з української сторони постачається навіть зброя для сепаратистів, – заявив Олег Кищук. – Це треба припиняти! Причетні до наживи на торгівлі зброєю повинні відповісти. Ми повинні змусити президента та Кабінет міністрів ухвалити відповідні закони!»

Представник «Батьківщини» висловив сумнів, що хтось понесе відповідальність за торгівлю з окупантами, адже силовики нині зайняті не виявленням і припиненням контрабандних схем, не пошуком і покаранням тих, з чиєї мовчазної згоди вони існують, а переслідуванням добровольців, які блокують корупційні оборудки.

Олег Кищук звернувся з депутатськими зверненнями до Броварської, Баришівської місцевих рад та до Київській облради, підтримавши акцію «Стоп торгівлі з окупованими територіями».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова