На Чернігівщині влада тисне на депутатів від «Батьківщини», які викрили корупційну схему

На Чернігівщині депутат Сновської громади від «Батьківщини» Сергій Виблов отримав лист з погрозами від місцевої РДА стосовно його підприємницької діяльності. Незадовго після цього у Сновську підпалили адмінбудівлю, в якій орендує офіс районний партосередок «Батьківщини».

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, причиною тиску на «Батьківщину» стала публікація в газеті «Чернігівщина», яка розповіла про проблеми в освітній галузі Сновської об’єднаної територіальної громади, зокрема про корупційні схеми, де задіяні чиновники.

Наприкінці лютого Сновська міська рада створила депутатську комісію з перевірки майнового стану місцевої гімназії, у якій торік сталася пожежа. Комісію очолив «батьківщинівець» Сергій Виблов, котра й задокументувала кричущі факти бездіяльності місцевих керівників освіти та гімназії зокрема.

Повністю підтримує позицію своїх партійців у Сновському районі голова фракції ВО «Батьківщина» в Чернігівській облраді Іван Якуб.

«Проти наших депутатів розпочинається брудна інформаційна кампанія. Уже зараз громадськості нав’язують думку, що «батьківщинівці» хочуть закрити гімназію. Лицемірство та підступність місцевих князьків переходить будь-які межі», – наголосив він.

За словами Івана Якуба, «Батьківщина» ініціюватиме створення міжфракційної депутатської комісії в Чернігівській облраді для перевірки фактів непрофесійної діяльності місцевої влади у Сновську.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова