На Чернігівщині 14% крісел у місцевих радах зайняли «батьківщинівці»

Не зважаючи на брудні технології інших партій, за попередніми даними, на Чернігівщині 14% крісел у місцевих радах зайняли «батьківщинівці».

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, 7 депутатів «Батьківщина» матиме у Козелецькій ОТГ, 3 – у Менській та 1– у Комарівській.

На виборах в області спостерігалося ряд порушень, здебільшого, в Мені. У день виборів у центрі населеного пункту на дахах та балконах будинків висіли агітаційні плакати однієї з партій, а представниця тієї ж політичної сили намагалася проголосувати двічі, проте її швидко викрили.

У цьому населеному пункті спостерігалися ще й махінації з виборчими бюлетенями. Зранку виявилося, що для виборців, які неспроможні пересуватися, на дільниці видали на 5 бюлетенів більше.

Паралельно з ходом голосування у селищі Стольне Менського району юристи однієї з політичних сил збирали підписи місцевого населення проти приєднання села до Менської ОТГ та створення своєї територіальної громади навколо Стольного.

На виборах голови та депутатів Козелецької ОТГ на одній із найбільших дільниць у селі Берлози члени виборчої комісії видавали бюлетені людям, які не мали з собою паспортів.

Пізніше на цій дільниці були зареєстровані випадки, коли виборці намагалися проголосувати двічі.

Вже пообіді до дільниці почали підвозити виборців, яким одразу ж після волевиявлення видавали по 200 гривень представники одного з кандидатів на голову Козелецької ОТГ.

Усі порушення зафіксовано й усунено, а загалом вибори на Чернігівщині визнані такими, що відбулися.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова