На Черкащині проти «Батьківщини» застосовують «брудні» технології

У Шполі на Черкащині «батьківщинівці» зафіксовали використання «брудних» технологій проти кандидата в депутати до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади, голови районного партосередку Володимира Горбача.

Невідомі особи заплямували фарбою біл-борди, пов’язані з професійною діяльністю кандидата від «Батьківщини», та написали на них нецензурні слова.

Окрім того, як повідомляє прес-служба Черкаської обласної парторганізації, в одній із районних газет Шполянщини з’явилися замовні публікації, спрямовані на дискредитацію «Батьківщини» та її лідера Юлії Тимошенко.

Володимир Горбач прокоментував ситуацію, наголосивши на тому, що саме зростання рейтингу ВО «Батьківщина» серед населення викликає роздратування в опонентів і вони вдаються до різноманітних «брудних» технологій.

«Проти партії й особисто проти мене поширюють відверту брехню, а це свідчить про те, що ми рухаємось у правильному напрямку. Тому опоненти, відчувши конкуренцію, намагаються очорнити партію. Ми готові дискутувати й чесно відстоювати свої позиції, виступаємо за відкритість і прозорість, але не граємо в закулісні ігри», – сказав голова Шполянського районного партосередку.

«Батьківщинівці» повідомили правоохоронні органи про незаконні методи ведення опонентами виборчої боротьби.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова