Михайло Цимбалюк: Влада боїться перемоги «Батьківщини» на виборах до місцевих рад

Високий результат ВО «Батьківщина» на попередніх виборах до об’єднаних територіальних громад налякав владу, адже в грудні минулого року кандидати від цієї політсили отримали в Україні понад 34% голосів.

Це стало однією із причин того, що перші в цьому році місцеві вибори відбудуться в невеликій кількості громад, написав на своїй сторінці у Facebook голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк, якого цитує прес-служба обласного партосередку.

За словами Михайла Цимбалюка, влада цілеспрямовано вичікує, намагаючись різними методами понизити рейтинг «батьківщинівців».

«Наша політсила йде до свого виборця з чітким планом дій, конкретними пропозиціями захисту інтересів звичайного селянина, працівника, дрібного підприємця й усіх, хто своєю важкою працею є справжнім фундаментом України», – наголосив голова Львівської обласної парторганізації.

Михайло Цимбалюк також зауважив, що яскравим свідченням цілеспрямованого руху «Батьківщини» до реальних змін у країні є якісна робота новообраних депутатів у тих громадах, де вибори вже відбулися.

Нагадаємо, 30 квітня мешканці Розвадівської, Великолюбінської та Магерівської громад Львівської області обиратимуть голів і депутатів місцевих рад.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова