Михайло Цимбалюк: Нинішній владі вигідно затягувати розслідування аварії

Комісія з розслідування вибуху на шахті «Степова» біля Червонограда, що на Львівщині, запрацювала лише на п’ятий день після вибуху, який забрав життя восьми гірників.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, повідомляє прес-служба партосередку.

За словами очільника «Батьківщини» на Львівщині, світовий досвід засвідчує, що експертні висновки щодо вибуху мали б бути озвучені в день аварії, а в нашому випадку на перше засідання приходять лише три з п’ятнадцяти членів державної комісії, створення якої ініціювали в Кабінеті міністрів.

«Кожен втрачений день ускладнює вивчення причини катастрофи, адже підвищення рівня метану в лаві знищує важливі сліди аварії, а шахта з дня на день може знову запрацювати», – наголошує Михайло Цимбалюк.

Політик вважає винною в аварії на шахті «Степова» українську владу, яка впродовж усіх років незалежності не приділяла належної уваги вугледобувній галузі й довела її до занепаду.

«Як результат, шахти не модернізують, безпека роботи під землею – мінімальна. Практично весь Донецький вугільний басейн три роки як окупований незаконними терористичними організаціями, й дивує те, що нинішня влада так і не запропонувала якісної програми розвитку шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну, щоб посилити енергонезалежність країни», – підсумував «батьківщинівець» Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова