Михайло Цимбалюк: Найкраще роботу уряду можуть оцінити українці

Непідйомні тарифи на комунальні послуги, зарплатна «зрівнялівка», неякісна реалізація реформ, вибіркова боротьба з корупцією – такий справжній «доробок» нинішнього Кабміну.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, повідомляє прес-служба обласного партосередку.

За словами «батьківщинівця», нині в країні закривають великі підприємства, а натомість відкривають нові зі значно меншою кількістю працівників, через авантюри влади з курсом гривні фактична зарплата знизилася, а купівельна спроможність упала.

«Зараз в Україні лише офіційно понад 400 тисяч безробітних, низький рівень купівельної спроможності гальмує розвиток малого та середнього бізнесу, а численні податки в сукупності з дикими тарифами просто не залишають надії на те, що економіка може зрушити з мертвої точки», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Політик переконаний, що цей уряд, так званих «будівників», не виправдав сподівань українців.

«У владі й надалі продовжують перебувати люди, які більше зацікавленні у власному збагаченні, аніж у добробуті всіх українців і перспективах розвитку нашої держави», – підсумував очільник голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова