Михайло Цимбалюк: Безвізовий режим зробить Європу ближчою до України, але не Україну до Європи

Схвалення Європейського парламенту щодо надання безвізового режиму для України – це перемога всього українського народу, зокрема студентів, які першими вийшли на Майдан заради європейського майбутнього.

Як повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку, про це на своїй сторінці у Facebook написав голова партійців краю Михайло Цимбалюк.

За словами «батьківщинівця», згідно з опитуванням, більше половини українців віком до 35 років хочуть виїхати за кордон, а приблизно 5 мільйонів наших співгромадян уже перебувають за межами України в пошуках кращої долі.

«Держава повинна створити всі умови для того, аби українці масово не виїжджали за кордон. «Безвіз» потрібний для обміну досвідом, подорожей, культурного збагачення, а не для того, аби з України масово емігрували люди», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Політик впевнений, що черги під консульствами просто перемістяться до пунктів пропуску, а прикордонники та митники вимагатимуть весь пакет документів та вирішуватимуть, чи можете ви їхати далі.

«Напрошується висновок, що «безвіз» зробить Європу ближчою до України, але не Україну до Європи», – зауважив Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова