Миколаївський депутат допоміг селянам у протистоянні з перевізником-монополістом

Жителі сіл Новобогданівка та Радсад Миколаївського району пікетували будівлю Миколаївської облради з вимогою знизити ціни на проїзд із сіл до Миколаєва, які без жодного попередження перевізник збільшив на декілька гривень.

Своїх виборців підтримав депутат обласної ради від ВО «Батьківщина» Ігор Івануна.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації, саме Ігор Івануна першим відреагував на невдоволення селян зростанням тарифів на проїзд.

ив2

«На зустрічі виборці зазначили, що у зв’язку з низьким рівнем життя вони просто не в змозі щодня сплачувати по 30 гривень, аби їздити до обласного центру. Більшість мешканців приміських сіл мають постійну роботу в Миколаєві, але їхнього заробітку не вистачає, щоб платити підвищену ціну за проїзд. Я звернувся до керівника автотранспортного підприємства, до обласної ради, аби розв’язати проблему на користь людей. Нарешті ми досягли справедливості», – зазначив Ігор Івануна.

Завдяки наполегливості депутата-«батьківщинівця» перевізник погодився знизити тарифи на проїзд до десяти гривень для жителів Радсаду і до 13 гривень для новобогданівців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова