Мелітопольська «Батьківщина» підтримала торгівельну блокаду окупованих територій

У Мелітополі, що на Запоріжжі, за участю активістів місцевого партосередку ВО «Батьківщина» відбулося розширене засідання правління громадської організації «Самооборона Мелітопольщини», присвячене торгівельній блокаді окупованих територій України.

Як повідомляє прес-служба Запорізької обласної парторганізації, перед присутніми виступив командир самооборони, один із представників штабу блокади Олексій Булгаков, який розповів, чому ветерани АТО продовжують наполягати на продовженні блокади.

«Батьківщинівець» розвінчав спекулятивні заяви влади про можливі негативні наслідки від блокади для української енергетики.

«Громадськість Мелітопольщини підтримує дії українських воїнів. Доки існуватиме фінансовий інтерес можновладців у продовженні цієї війни, вона не зупиниться. Закликаємо мешканців Мелітополя та області долучитися до торгівельної блокади, що має продовжуватись до повного виконання вимог її координаторів», – заявила очільниця міського партосередку «Батьківщини» Марина Сажнева.

Підсумком засідання правління «Самооборони» стало створення у Мелітополі комітету сприяння блокаді, що має збирати й розподіляти отриману від громадян допомогу, а також сприяти мобілізації волонтерів для чергування в прикордонній зоні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова