Маріупольці просили Надію Савченко припинити голодування

9 березня в Маріуполі, що на Донеччині, біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбувся мітинг з нагоди 202-ї річниці народження Великого Кобзаря. Учасники заходу також висловилися на підтримку Надії Савченко, яка перебуває в незаконному ув’язненні в Росії.

Як повідомляє прес-служба Донецького обласного партосередку ВО «Батьківщина», в акції взяли участь партійці, представники громадських організацій «Просвіта» та «Український дім», небайдужі маріупольці.

Усього до пам’ятника Тарасові Шевченку прийшло понад 100 людей. Вони тримали в руках фото Надії Савченко, читали вірші Великого Кобзаря, слухали патріотичні пісні.

Під час іншої акції зі вшанування Тараса Шевченка «батьківщинівці» запропонували міському голові Вадиму Бойченку підтримати Надію Савченко, але він відмовився. Однак звичайні маріупольці, справжні патріоти України, запустили в небо повітряні кулі задля визволення героїчної льотчиці.

О 16 годині на площі Свободи пройшла третя акція на підтримку Надії Савченко, яку організували місцеві «батьківщинівці». Вони показали ролик-звернення матері Надії, а також кадри із засідання того ганебного судилища, де підсудній навіть не надали останнього слова.

Біля вільного мікрофона містяни мали можливість висловити своє ставлення до судового процесу над українською льотчицею. Маріупольці сказали багато теплих слів на підтримку Надії, просили її припинити голодування, щоб зберегти життя.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова