Майданівці Прикарпаття пригадали криваві події лютого 2014 року

На Прикарпатті представники самооборони з Тисменицького району, які 20 лютого 2014 року були свідками кривавих подій на Майдані Незалежності в Києві, взяли участь у поминальному молебні за Героями Небесної сотні.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», загиблих вшанували біля пам’ятного знака на честь Небесної сотні, встановленого три роки тому в селі Красилівка.

IMG_0573

«20 лютого 2014 року ми з побратимами з сіл Старі Кривотули та Красилівка Тисменицького району перебували в епіцентрі подій. На власні очі бачили цю страшну трагедію. Саме після тих кривавих днів виникла ідея встановити пам’ятний знак «Героям Небесної сотні та борцям за кращу долю України», − ділиться спогадами учасник Революції гідності, «батьківщинівець» Володимир Цапай.

За його словами, пам’ятник «Героям Небесної сотні та борцям за кращу долю України» вирішили встановити на найвищому пагорбі Красилівки. Монумент являє собою великий Тризуб, шириною чотири метри, центральну частину якого увінчує хрест заввишки майже 10 метрів. На передньому плані встановлено гранітну плиту із викарбуваним написом.

Усі роботи зі встановлення пам’ятного знака активісти здійснили безоплатно.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова