Луганська «Батьківщина» обурена порушеннями під час та після виборів у Троїцькій громаді

Вибори 30 квітня у Троїцькій територіальній об’єднаній громаді проходили з порушеннями.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Луганського обласного партосередку.

Серед кандидатів на голову громади було багато людей, яких сміливо можна вважати «технічними». 10 із них пов’язують з нардепом від партії «Наш край» Сергієм Шаховим. Розпочато кримінальне провадження за фактом підробки документів кандидатів у члени дільничних виборчих комісій. Люди, документи від яких подали до РВК без їх згоди, на камеру та у письмових заявах зазначали, що представники «Нашого краю» фотографували їхні паспорти, обіцяючи гуманітарну допомогу.

Без имени-1 (1)

Крах команди Шахова безумовно свідчить про те, що брудні технології не спрацьовують, коли населення проявляє високу громадянську активність і думає про своє майбутнє. Спостерігачі та журналісти зазначили, що «наші краєвці» намагалися підкупити жителів Троїцького цукром і погрожували членам виборчих комісій. Люди цукор взяли, проте проголосували на свій розсуд.

У день виборів проти «Батьківщини» спільно діяли штаби «Нашого краю» та БПП. Представники цих політичних сил, не соромлячись камер, зривали інформаційні плакати кандидатів від ВО «Батьківщина». Зазначимо, що плакати не містили жодної агітації та відповідали діючому законодавству.

Палагно (1)

Нині Луганська обласна держадміністрація свідомо вводить людей в оману, бо на її офіційній сторінці в мережі Facebook написано, що новообраний селищний голова Демид Палагно є висуванцем від БПП. Попри зауваження громадських активістів у коментарях до цього посту, недостовірна інформація досі не виправлена, що свідчить про те, що БПП намагається привласнити собі чужі успіхи та попіаритися за рахунок інших.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова