Кропивницькі депутати підтримують театральне мистецтво

З ініціативи депутатів Кіровоградської міської ради від «Батьківщини» сотні студентів обласного центру мали нагоду безкоштовно подивитися сучасну виставу в постановці Київського театру-студії «МІФ».

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, «батьківщинівці» фінансово підтримали київських акторів, аби вони показали своє мистецтво широкій молодіжній аудиторії Кропивницького.

У виставі під назвою «Стіна» йшлося про історію нашої країни від Революції Гідності, війни на Донбасі й до сьогодні, зокрема, про долі окремих людей у ці роки. Глядачі, затамувавши подих, спостерігали за розвитком подій, що не оминули і їх.
Спектакль мав великий успіх у кропивничан, а після його закінчення глядачі дякували акторам за прекрасну гру та пережиті емоції.

«На виставу прийшло багато студентів, а це — свідчення того, що вони свідомі, хочуть мислити і вміють аналізувати», — сказав голова фракції «Батьківщина» у міській раді Олександр Цертій. На його переконання, саме з такою молоддю в України успішне майбутнє.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова