Костянтин Бондарєв: Долю української землі має вирішувати народ

Голова партійців Київщини Костянтин Бондарєв закликав громаду не допустити розкрадання українських земель і долучатися до організації референдуму.

Про це політик заявив на прес-конференції, що відбулася 21 квітня, повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

«Згідно із соціологічними дослідженнями, переважна більшість українців виступає категорично проти продажу землі сільськогосподарського призначення. Це відомо й президентові, тому він, не запитуючи думку народу, практично одноосібно хоче вирішити долю сільгоспугідь, які є основним національним багатством», – обурився Костянтин Бондарєв.

Він розповів, що 19 квітня в Києві відбулися збори громадян, де проголосували за проведення Всеукраїнського референдуму з єдиним питанням: «Чи підтримуєте ви продовження існуючої заборони на продаж земель сільськогосподарського призначення безстроково?»

«На членів ініціативної групи покладено надважливе завдання: не просто зібрати визначену законом кількість підписів, а дотриматися всіх законодавчих вимог, не допустити жодної помилки в підписних листах. Куплені аграрною мафією члени ЦВК чіплятимуться до кожної коми, аби заблокувати проведення референдуму», – висловив переконання голова Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Костянтин Бондарєв вважає, що долю українських чорноземів має вирішувати народ на референдумі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова