Київська «Батьківщина» пропонує скасувати будівництво гіпермаркету біля озер на Оболоні

Секретар фракції «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова під час прес-сніданку, який влаштували напередодні чергової сесії, розповіла журналістам про наміри розірвати договір оренди із забудовником, який хотів звести гіпермаркет біля озер на Оболоні.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації.

За словами Тетяни Меліхової, депутати фракції винесуть на сесію питання про розірвання договору оренди з ТОВ «Мезокред холдинг».

«Земельна ділянка біля мальовничих озер на Оболоні на перехресті просп. Степана Бандери й вул. Йорданської (раніше – Лайоша Гавро) була надана товариству в 2004 році. Ще тоді заклали «бомбу» сповільненої дії, адже між озером і проспектом мали збудувати гіпермаркет на площі 5 га. Люди категорично проти. Там протікає річка Почайна, яка описана ще в літописах», – пояснила депутат від «Батьківщини».

Тетяна Меліхова обґрунтувала причини розірвання угоди із забудовником.

«У договорі оренди, виданому на 25 років, написано, що забудовник мав би свої наміри здійснити протягом 3-х років, але так і не почав роботи. Тому є всі підстави розірвати договір оренди», – зазначила секретар фракції «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова