Київська «Батьківщина» передала 10 тисяч пасок у зону АТО

Київська «Батьківщина» передала 10 тисяч освячених пасок у зону АТО для привітання з Великоднем військовослужбовців та мешканців звільнених територій.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, акція пройшла спільно з Українською Православною Церквою Київського Патріархату та ветеранами АТО.

Освячення (1)
Паски освятив на території Михайлівського Золотоверхого монастиря намісник архієпископ Вишгородський Агапіт.

«Ми віримо, що Христос воскрес і своїм воскресінням переміг владу смерті й диявола. Хочу побажати нашим військовим, щоб вони не втрачали віри в нашу перемогу над російським агресором. Від них і кожного з нас залежить наше майбутнє й майбутнє Української держави. На нашому боці правда. А якщо правда на нашому боці, то з нами Бог, а там, де Бог, там перемога. Ми віримо в нашу перемогу і бажаємо тієї ж віри всім нашим захисникам», – сказав архієпископ.

Спільну благодійну ініціативу Київської міської «Батьківщини» та громадської організації «Правозахисна ліга» підтримала Українська Православна Церква Київського Патріархату. Поширення пасок відбуватиметься через відділ соціального служіння УПЦ КП та військових капеланів.

«Хочу подякувати священикам, які освятили цей незвичайний хліб. Це не просто подарунок від киян, а передача шматочка наших сердець у зону бойових дій. Нехай ці шматочки зігріють тисячі українців, які захищають кожного з нас. Дякувати Богові, що вони живі. Нехай Господь збереже життя кожного з них і Україну», – наголосив очільник столичної «Батьківщини» Володимир Бондаренко.

У заході також взяли участь волонтери, братія монастиря та благодійники.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова